rush b league news

Wyniki turnieju Rush B League

Poznaliśmy końcowe rezultaty turnieju Standoff 2, organizowanego przez Rush B League.

Poznaliśmy zwycięzcę turnieju w grze Standoff 2, którego organizatorem było Rush B Leauge. W rozgrywkach wzięło udział 128 zawodników.

Ostateczna klasyfikacja

Sam turniej rozpoczął się jeszcze przed ostatnim rebrandingiem marki, kiedy to projekt funkcjonował jeszcze jako Standoff 2 Money. W zmaganiach zmierzyło się 128 graczy, którzy walczyli o sprzęt ufundowany przez sponsora rozgrywek.

Ostatecznie zwycięzcą okazał się Rainder, który w finale pokonał Katashimo. Na trzecim miejscu uplasował się zawodnik o nicku Electro.

Podium turnieju Standoff 2 od Rush B League:

  1. Rainder
  2. Katashimo
  3. Electro

Kiedy kolejna edycja?

Na pewno sam turniej należy uznać za udany. W planach są ponoć kolejne edycje, natomiast na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie się odbędą. Poniżej możecie zobaczyć VOD-a z finałowego meczu.

Źródło: Rush B Leauge


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.