rush b league news

Standoff 2 Money zmienia nazwę na Rush B League

Rush B League to nowa nazwa projektu, który wcześniej funkcjonował jako Standoff 2 Money.

Rush B Leauge to nowa nazwa marki, którą wcześniej mogliście kojarzyć pod takimi nazwami jak Standoff 2 Money lub Hardplayz. Obecnie projekt zamierza skupić się na rozwijaniu społeczności Standoff 2 oraz tworzeniu turniejów w tej grze.

Nowe twarze w organizacji

Nie jest to jednak koniec zmian. Wraz ze zmianą nazwy, do Rush B dołączył Adrian Rysa Krysa. Wcześniej działał prężnie jako lider europejskiej drużyny Atspace. Występował także w kilku innych polskich ekipach.

W Rush B League będzie pełnił rolę Community Helpera, do którego głównych zadań, będzie należała obsługa  serwera Discord oraz wszystkie kwestie związane z prowadzeniem eventów lub konkursów.

Organizacja postanowiła także podjąć współpracę z nowym grafikiem. Został nim Kamil Kamszu Szulc.

Źródło: Rush B Leauge


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.