axide

Statystyki październik 2020

W październiku zanotowaliśmy wzrost statystyk w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Kolejny miesiąc – kolejne statystyki, tym razem z października. Powiem szczerze, że jestem trochę zaskoczony, na szczęście bardziej na plus niż na minus.

Wzrost unikalnych wyświetleń

Jeżeli chodzi o unikalne wyświetlenia, to tutaj mówimy o wzroście na poziomie 63 nowych odbiorców w przeciągu całego miesiąca. Bardzo nas ciekawi, czy do końca roku ten poziom się utrzyma, czy może jest to jednak chwilowe zawirowanie. Niestety nie będziemy mogli zweryfikować tego w oparciu o statystyki z następnego miesiąca… Ale o tym dowiecie się więcej w grudniu.

statystyki userzy październik 2020 axide

Odsłony strony także na plus

Jeżeli chodzi o wyświetlenia strony, to zanotowaliśmy o 373 więcej odświeżeń niżeli we Wrześniu. Dane te pokazują, że faktycznie możemy mówić o pojawieniu się na naszej stronie nowych użytkowników, z których każdy wygenerował około 5 nowych wyświetleń w miesiącu.

pageviews statystyki październik 2020 axide

Czego spodziewamy się w listopadzie i grudniu?

Jeżeli chodzi o listopad, to spodziewamy się wzrostu obu wskaźników. Wszystkiemu powinien być winny wywiad z xCz4rNym, który już teraz zbiera dość dużo wyświetleń.

Teoretycznie pójście w tym kierunku gwarantuje nam pewną ilość dodatkowych wyświetleń, natomiast nie zawsze trafi się na tyle obrotny rozmówca, że czas włożony w przygotowanie wywiadu, przełoży się na faktyczny wzrost odwiedzin strony.

Jeżeli chodzi o grudzień, to raczej nie mamy w planach nic zaskakującego. Cały czas opóźnia się start naszej nowej usługi, więc bardzo możliwe, że zaprezentujemy ją w grudniu – albo pod koniec tego miesiąca.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.