axide

Statystyki listopad 2020

Co się działo w listopadzie – czyli kolejne podsumowanie statystyk Axide.

Zbliżamy się powoli do zakończenia kolejnego miesiąca, więc pora na podsumowanie poprzedniego – w tym wypadku listopada.

Wzrost liczby unikalnych wyświetleń

Tak jak spodziewaliśmy się tego w poprzednim podsumowaniu, nastąpił wzrost liczby unikalnych odwiedzin strony. Duża w tym zasługa chociażby wywiadu z CEO ClawPrism, który oczywiście serdecznie polecam wszystkim tym, którzy jeszcze go nie czytali.

statystyki userzy listopad 2020 axide

Mamy tutaj jednak pewną rozbieżność, o której więcej będę mógł powiedzieć przy omawianiu ogólnej liczby odsłon.

Stagnacja wyświetleń?

Ciekawa rzecz stała się w przypadku wyświetleń. Co prawda zanotowaliśmy wzrost o 38 odsłon, ale… Jeżeli zestawimy to ze 198 nowymi użytkownikami, to musicie przyznać, że coś tutaj nie gra, bo liczby się zwyczajnie nawet nie pokrywają. W przypadku wywiadów jest to o tyle istotne, że taka rozbieżność nie powinna mieć miejsca.

Rozwiązanie tej zagadki może być jednak bardzo proste. Wygląda na to, że albo większość osób czytających wywiad, to stali czytelnicy Axide, którzy np. przypomnieli sobie o istnieniu strony, albo właśnie wspomniani starzy userzy, wygenerowali w tym miesiącu jakieś 1800 odsłon.

statystyki wyświetlenia listopad 2020 axide

Jakie wnioski?

Tak czy inaczej, wynik ten jest dla nas jak najbardziej satysfakcjonujący i kto wie, czy w najbliższym czasie, nie położymy trochę większego nacisku na tworzenie tego rodzaju treści.

Z innych ważnych informacji – obecnie przygotowujemy plan działania na następny rok, który pozwoli nam na dalszy rozwój tego projektu. Oczywiście mamy w głowie jakiś zarys, jak ma to wyglądać w 2021, natomiast cały czas szukamy nowych rozwiązań, które spowodują, że będziemy jeszcze bardziej konkurencyjni.

Stąd też nasza prośba. Jeżeli macie jakieś uwagi, albo chcielibyście wprowadzić w życie jakiś interesujący pomysł, który mógłby pojawić się na Axide, to piszcie śmiało (komentarz, wiadomość prywatna, mail). Na pewno każdą propozycję rozważymy.

Tyle od nas na dzisiaj. Kolejne podsumowanie zapewne pojawi się w styczniu.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.