axide v2

Zwiększamy liczbę slotów w pakiecie srebrnym

Poszerzamy pakiet srebrny o dodatkowe 8 slotów dla partnerów.

Jak zapewne dobrze wiecie, regulamin naszego serwisu mówi o dwóch pakietach współpracy. Odpowiednio jest to pakiet: srebrny oraz złoty. Różnią się one od siebie ofertą oraz wymaganiami.

Jeżeli jakiś projekt jest zainteresowany współpracą z nami, musi wybrać jeden z nich oraz spełnić wymagania przypisane do tego pakietu.

Co nowego w pakiecie srebrnym?

Stawiamy na rozwój projektów, z którymi współpracujemy, więc staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki. Z tego właśnie powodu rozszerzamy nasz pakiet srebrny o kolejne 8 slotów. Oznacza to oczywiście więcej newsów i więcej drużyn i organizacji, które mogą skorzystać z naszych usług.

Ilość wolnych miejsc

Na ten moment ilość zarezerwowanych miejsc dla pakietu srebrnego wynosi 18/24. Oznacza to, że zostało jeszcze 6 wolnych slotów.

Jeżeli macie w planach wysłanie zgłoszenia, to radzimy jednak się pospieszyć, bo raczej nie będziemy zwiększali już tej liczby – przynajmniej do końca marca.

Jak dołączyć do grona partnerów?

Aby podjąć z nami współpracę skontaktuj się z nami poprzez nasz fanpage lub przez zakładkę kontakt widoczną u góry strony. Wcześniej radzimy jednak zapoznać się z punktami 8 oraz 9 naszego regulaminu.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.