polarist gaming

Zmiany w składzie Polarist Gaming

Polarist Gaming ze zmianami w zespole CS:GO

Polarist Gaming poinformowało fanów na swoim fanpage’u o zmianie jaka nastąpiła w głównym składzie Counter-Strike: Global Offensive.

Zmiany w składzie

Z drużyny odszedł Mateusz mati Knapik i Oskar Rakson Ludwiczak. Niestety nie znamy  powodów podjęcia przez graczy takiej decyzji. W ich miejsce wchodzi dwóch nowych zawodników z akademii. Są nimi: Wojtek KeTjOw Wilk oraz Dominik sznajder Szczygieł.

Pierwszym ich sprawdzianem, będzie  mecz półfinałowy przeciwko Team LTK w OneForceCup.

Co z akademią?

W akademii póki co znajduję się dwójka zawodników. Działacze Polarist Gaming postanowili otworzyć do tego zespołu rekrutację. Każda zainteresowana osoba, proszona jest o zgłoszenie się poprzez fanpage organizacji w wiadomości prywatnej.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.