perun gaming

Zmiany w Perun Gaming CS:GO

Dywizja CS:GO Perun Gaming bez trójki podstawowych zawodników.

Perun Gaming poinformował na swoim fanpage’u o pożegnaniu trójki zawodników, którzy dotychczas występowali w podstawowym składzie CS:GO.

Kto odszedł?

W związku z roszadami, organizację opuścili: hajpeRRMaddy KrimeR23.  Chociaż Perun Gaming podziękował swoim byłym graczom za dotychczasowe występy w ich barwach, to niestety, nie wspomniał nic na temat powodów odejścia wspomnianych zawodników.

Kto został?

Z posta można wywnioskować, że nowy – odmieniony skład, będzie budowany wokół dwóch pozostałych zawodników: fadee’a oraz CocolinoSqad, którzy nadal reprezentują barwy Perun. 

Na ten moment nic nie wiemy o rekrutacji. Zapewne więcej informacji na ten temat pojawi się w najbliższym czasie na fanpage’u PG.

Obecny skład Perun Gaming CS:GO:

  • Denis fadee Andrzejewski
  • Eryk CocolinoSqad Liberek

Źródło:  Perun Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.