axide v2

Zmiany w pakietach partnerskich

Wprowadzamy kilka ważnych zmian w pakietach dla naszych partnerów.

Postanowiliśmy dokonać kilku ważnych zmian w naszych dotychczasowych pakietach przeznaczonych dla partnerów Axide.

Zmiany w pakietach

Pierwsza i chyba najbardziej istotna zmiana, dotyczy pakietu srebrnego. Nadal jest on darmowy, nadal możecie się o niego ubiegać jeżeli prowadzicie fanpage swojego projektu nieprzerwanie przez okres 30 dni.

Pakiet srebrny

Jedyna różnica dotyczy publikowania informacji na temat rekrutacji oraz zapisów do turniejów. Tych newsów w pakiecie srebrnym już nie uświadczycie – możecie za to nadal zamieszczać je samemu na naszej stronie pod postacią ogłoszeń.

Pakiet złoty

Wspomniane wyżej restrykcje nie dotyczą pakietu złotego, gdzie za drobną opłatą, możecie go wykupić na okres 6 miesięcy.

W zamian otrzymacie miejsce na naszym facebookowym banerze, pierwszeństwo w przypadku publikowania informacji, wyróżnioną kategorię na stronie głównej oraz newsy dotyczące rekrutacji i zapisów.

W przypadku pakietu złotego, nie uwzględniamy także wymogu aktywności przez okres 30 dni! Obecnie jest on przeznaczony dla pięciu projektów, także liczba miejsc jest dość mocno ograniczona.

AxideRadar?

To nie koniec zmian. Postanowiliśmy także wrócić do korzeni i reaktywować możliwość podsyłania nam newsów lub informacji do nich.

Usługa będzie funkcjonowała pod nazwą AxideRadar. Może z niej skorzystać każdy – w szczególności te projekty, które nie mają z nami współpracy lub nie spełniają naszych restrykcyjnych wymogów.

Więcej na temat tej usługi przeczytacie na naszej stronie.

Do końca czerwca raczej nie planujemy kolejnych zmian w regulaminie. Ilość slotów dla pakietu srebrnego nadal jest utrzymana na poziomie 24 miejsc i na razie nie widzimy potrzeby żeby to zmieniać.

Koniec zmian do czerwca

W międzyczasie nowe usługi musimy przetestować pod kątem ich wykorzystywania przez was – czyli czytelników Axide.pl. Jeżeli się przyjmą, to zapewne zostaną z nami na dłużej. Jeżeli nie – to albo przejdą gruntowną zmianę, albo zwyczajnie znikną z naszej strony.

Można więc powiedzieć, że wszystko w tym momencie zależy od was.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.