existence gaming

Zmiany w drużynie Existence Gaming?

Existence Gaming zamierza dokonać kilku znaczących zmian w swoim głównym składzie CS:GO.

Existence Gaming zamierza znacznie przebudować swój główny zespół CS:GO. Jeszcze niedawno w podstawowym line-upie występowali: Kojot, Maddy, Revers, VoX oraz MateOO. Z informacji które otrzymaliśmy, wynika jasno, że w drużynie ostał się tylko trzeci z wymienionych zawodników. Pozostałą czwórkę mamy poznać już niedługo.

Kiedy pierwsze oficjalne spotkania?

Ponoć decyzja o wymianie większości teamu była podyktowana chęcią postawienia na jakość i doświadczenie graczy. Średnia wieku formacji ma być nie mniejsza niż 21 lat. Pierwszym poważnym sprawdzianem nowego składu ma być turniej Summer Cup, który odbędzie się 20 sierpnia.

W międzyczasie Existence Gaming zawarło także umowę sponsorską z firmą APAMA. O podjętej współpracy możecie więcej przeczytać na fanpage’u EG.

Źródło: Existence Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.