syclik

Zmiana logotypu Syclik.pl

W końcu na Syclik.pl nastąpiła od dawna zapowiadana zmiana logotypu.

Jak zapewne już zauważyliście, dokonaliśmy małej zmiany dotyczącej naszego głównego znaku graficznego. Pomysł ten chodził za nami już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz zdecydowaliśmy się ostatecznie na jego wykonanie.

Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta. Wcześniejszy logotyp był tworzony w innym celu i na zupełnie inną okazję. Paradoksalnie jego wygląd nosił w dużej mierze znamiona Syclik Esports, które należało jeszcze do pierwszego właściciela. No cóż, o ile jesteśmy mu wdzięczni, to od tego czasu, trochę się tutaj pozmieniało.

Nowy logotyp i trochę historii

Wbrew pozorom, nowy logotyp nie odbiega znacząco od poprzednich wersji. Te możecie zobaczyć na poniższej grafice, która przedstawia wszystkie grafiki z okresu od 2015 do 2016. Zmiany były kosmetyczne i dotyczyły głownie napisu znajdującego się pod sygnetem.

Od 2017 zaczęliśmy korzystać z wersji horyzontalnej, która o wiele lepiej pasowała w przypadku prezentacji grafiki na banerach oraz koszulach i innych elementach, na których ostatecznie mogła się znaleźć. Nadal jednak parę elementów kulało niemiłosiernie. Krzywy napis wykonany własnoręcznie, sygnet nie pasujący do reszty itd.

sycliknews

Wersja obecna

Na początku stycznia rozpoczęliśmy wstępne prace nad nowy logotypem. Dopiero jednak teraz – w połowie lipca 2018 roku, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie kolejnej i miejmy nadzieję, ostatniej zmiany naszego znaku graficznego – przynajmniej na jakieś 2 lata. Odświeżona wersja nawiązuje do wcześniejszych grafik, głównie poprzez sygnet, w którym nadal znajduje się charakterystyczny symbol przypominający literę “S”. Całość została uzupełniona o nazwę naszej strony, oczywiście po to, żeby ją lepiej promować na wszystkich powierzchniach.

syclik

Skąd można pobrać nową wersję?

Nie będę was tutaj zanudzał dalszymi zmianami, które dotyczą drobnych poprawek w działaniu np. programu partnerskiego. O tym dowiecie się z kolejnego wpisu. Ten pewnie pojawi się, gdy wrzucimy na stronę obiecany regulamin.

Jeżeli zastanawia was skąd możecie pobrać nasze nowe grafiki, to już spieszę z wyjaśnieniami. Wystarczy, że wejdziecie na podstronę Media, do której odnośnik znajduje się w dziale O nas. Miłego pobierania!


Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.