kdv gaming

Zebranie KDV Gaming

KDV Gaming podczas ostatniego zebrania zaprezentował swój plan na dalszy rozwój stowarzyszenia.

Zebranie dwunastu osób, które były lub są nadal powiązane z KDV Gaming, odbyło się w Centrum Inicjatywy Obywatelskiej (CIO) w Słupsku.

Przebieg spotkania

Podczas pierwszej części spotkania, Tomasz Keler – doradca z CIO, poprowadził szkolenie z ekonomii społecznej. W drugiej – Prezes Zarządu KDV – Mariusz Kurak, przedstawił plan działania organizacji oraz własną wizję dotyczącą jej dalszego rozwoju.

Nowe stowarzyszenie?

Z informacji zaprezentowanych na spotkaniu wynika, że stowarzyszenie rejestrowe KDV Gaming, niedługo zostanie przekształcone do stowarzyszenia z działalnością gospodarczą. Dzięki temu pojawią się nowe opcje na umowy z zawodnikami oraz wyczekiwane od dawna wypłaty.

Źródło: KDV Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.