panica.gaming

Zawodnicy Panica.Gaming Racing zmieniają organizację

Kilku kierowców dywizji Panica.Gaming Racing, postanowiło zmienić organizację.

Dywizja simracingu w Panica.Gaming uszczupliła się o dwóch kierowców. Kamil ISR Śmieja oraz Arkadiusz WiseEye Otręba, czyli dotychczasowi reprezentanci organizacji, postanowili zmienić otoczenie.

Esportowy awans?

Wspomniani zawodnicy postanowili skorzystać z lepszej oferty, którą zaoferował GKS Jastrzębie Esport Club. Wybór był więc podyktowany chęcią dalszego rozwoju.

Nie jest to koniec simracingu w Panice

Odejście dwóch liderów nie oznacza jednak końca dywizji simracingu w Panice. ISR nadal zostaje w Spanikowanych jako koordynator tego segmentu.

Gaming nadal posiada pozostałych kierowców w postaci: Dawida Łukaszuka i Mateusza Bańkowskiego oraz niedawno pozyskany zespół rajdowy w grze Richard Burns Rally.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.