hellfire gaming

Zawodnicy Hellfire Gaming w gronie najlepszych Polaków

Zawodnicy Hearthstone’a reprezentujący HellFire Gaming, znaleźli się w gronie 100 najlepszych Polaków.

Dywizja Hearthstone’a w Hellfire Gaming może poszczycić się posiadaniem dwójki zawodników, którzy znaleźli się w gronie 100 najlepszych, polskich graczy. Z majowego rankingu krajowego (w którym liczą się wyniki za kwiecień), opublikowanego przez Blizzard.com, wynika, że Tomasz MrTomek Pawełczyk i Krzysztof Zygfryd Ciesielski zajmują odpowiednio 98 oraz 33 miejsce.

Dobra postawa graczy HG w kolejnych dniach, spowodowała, że obaj zawodnicy trafili do szerokiej kadry, spośród której wyłonieni zostaną polscy reprezentanci na turniej Hearthstone Nationals.

Źródło: Hellfire Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.