touchgg

Zapisy do Touch of succes Challenge

Touch of succes Challenge – czyli turniej organizowany przez TouchGG, wchodzi do gry.

Touch of succes Challenge to nowy turniej CS:GO, którego organizatorem jest nasz partner – TouchGG. Zapisy potrwają do 15 lipca, a pierwsze mecze planowane są na 17.07.2018. Żeby jednak tak się stało, musi się znaleźć 16 chętnych zespołów, do wzięcia udziału w zmaganiach. Co ciekawe, wpisowe wynosi 0 zł.

Jak się zapisać?

W celu zapisania drużyny, należy wysłać wiadomość na fanpage turnieju, w której znajdą się informacje zgodne z poniższym formularzem:

Nazwa Drużyny:

Logo: 

Steam:

Fanpage:

Członkowie:

Gracz nr 1 KAPITAN (profil steam)

Gracz nr 2 (profil steam)

Gracz nr 3 (profil steam)

Gracz nr 4 (profil steam)

Gracz nr 5 (profil steam)

Rezerwowy (profil steam)

Rezerwowy (profil steam)

Gdzie jest haczyk?

No cóż, jeżeli mamy być szczerzy, to chyba najgorzej na razie w całym zestawieniu wypadają nagrody, które.. Powiedzmy to sobie szczerze, nie należą do najbardziej okazałych. Chociaż jeżeli weźmiemy pod uwagę stosunek wpisowego do tego co zespół może wygrać, to trzeba przyznać, że chyba nie ma tragedii.

Źródło: Touch of succes Challenge


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Przypominamy także, że nadal poszukujemy nowych ludzi do naszej redakcji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w newsie na temat rekrutacji.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.