blade csgo cup

Zapisy do 3 edycji BLADE CSGO CUP

Przed nami trzecia już edycja turnieju organizowanego pod nazwą BLADE CSGO CUP.

Nowa edycja BLADE CSGO CUP, nie będzie zbytnio różniła się od poprzednich. Mamy więc rozgrywki dla drużyn CS:GO, które będą rywalizowały o jak najlepsze miejsca.

Organizatorzy przewidzieli 24 miejsca dla zainteresowanych zespołów. Wpisowe od ekipy wynosi 30 zł. Można je wpłacać za pomocą przelewu bankowego, kodów PSC lub PayPala. Zapisy trwają od 25 czerwca do 22 lipca.

Jakie nagrody?

W puli nagród znajduję się obecnie równowartość 160 $. Brzmi chyba nieźle?

Dystrybucja nagród:

  1. miejsce – 90 $
  2. miejsce  – 45 $
  3. miejsce  – 25 $

Po więcej informacji zapraszamy oczywiście do posta, znajdującego się na oficjalnym fanpage’u BLADE CSGO CUP. Znajdziecie tam także formularz zgłoszeniowy do turnieju oraz wszystkie przydatne linki.

Źródło: BLADE CSGO CUP


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.