extremeleague

Zaczynamy półfinały eXtreme League

Przed nami półfinały eXtreme League. Kto awansuje do finałów?

Z chwilą udostępnienia tego newsa na na naszym fanpage’u, rozpoczną się mecze półfinałowe eXtreme League. Po zaciętych ćwierćfinałach, pora na kolejną porcję ciekawych spotkań, które zdecydują o tym, jakie ekipy spotkają się w finale tych rozgrywek.

Niestety dla nas, żadnemu z naszych partnerów nie udało się przejść dalej. Z drugiej jednak strony, możemy na spokojnie obserwować poczynania pozostałych drużyn.

Pary półfinałowe:

  • Telter Team vs UK_CS
  • Wolf Gaming vs Last Rites

extreme league

Więcej informacji na temat rozgrywanych meczów, a także linki do streamów, znajdziecie na fanpage’u POLteamu, który jest jednym z organizatorów turnieju.

Źródło: eXtreme League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.