panica.gaming

Występ Panica.Gaming w Rajdzie Czech

Dywizja rajdowa Panica.Gaming wzięła udział w wirtualnym Rajdzie Czech.

Rajdowa dywizja simracing Panica.Gaming wzięła udział w dziewiątej rundzie VRC, którą był Rajd Czech. Występ okazał się dość pechowy.

Poszczególne wyniki Paniki w wirtualnych Czechach

Dlaczego? Zacznijmy od początku. Mateusz Prokopik jako jedyny dotarł do mety. Jego Skoda Fabia R5 Evo zajęła 78 miejsce w klasyfikacji generalnej (na 221) i 27 w klasie VRC2 (na 84).

Krzysztof Dej wystąpił w samochodzie WRC Plus. Początkowo szło mu całkiem nieźle. Niestety na przedostatnim odcinku rajdu nie zmieścił się w bardzo ciasnym zakręcie i uderzył w drzewo. Ostatecznie został sklasyfikowany na 67 miejscu i 12 w klasie VRC1.

Dużo awarii

Łukasz Dąbkowski został sklasyfikowany na 162 miejscu i 15 (na 20) w klasie VRC3, a Mateusz Malinowski zakończył zmagania na 191 miejscu i 35 (na 44) w klasie VRC4 po awarii samochodu. Podobna przygoda spotkała Dariusza Nowaka w Renault Clio Williams, którego po awarii sklasyfikowano 194 miejscu i 26 (na 30) w klasie VRC Historic.

Jakub Skrzeczyński zaliczył swój debiut w Fordzie Fiesta MKVIII R2, ale nie dojechał do mety, ponieważ rozbił się już na pierwszym odcinku i został sklasyfikowany na 217 miejscu i 44 (ostatnim) w klasie VRC4.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.