panica gaming

Występ Panica.Gaming w 3 rundzie World Sports Car Championship

Kierowcy Panica.Gaming wzięli udział w 3 rundzie World Sports Car Championship.

Dywizja Simracing reprezentująca barwy Panica.Gaming w ostatnim czasie brała udział w trzeciej rundzie World Sports Car Championship – rozgrywkach organizowanych przez Chequered Flag Endurance.

Problemy z ustawieniem auta

Od samego początku auto zawodników Paniki – Aston Martin Vantage GT3 nie chciało współpracować z załogą.

Metodą prób i błędów Kamil ISR Śmieja oraz Arkadiusz WiseEye Otręba ostatecznie znaleźli w miarę odpowiednie ustawienia, które pozwalały im na jak najmniej problematyczne pokonywanie kolejnych zakrętów.

Onboard Road Atlnta

Już dzisiaj o 14:30 Kamil "ISR" Śmieja oraz Arkadiusz Otręba wystąpią w Chequered Flag Endurance podczas World Sports Car Championship. Wystapią oni w Astonie Martinie Vantage GT3 na torze Road Atlanta. Przedstawiamy wam onboard z treningów gdzie jeszcze był dogrywany setup.Partnerzy:IngamingIAMGKing projectsBad Signal StudioAxide.pl

Opublikowany przez Panica.Gaming Sobota, 11 stycznia 2020

Przerwany wyścig i 8 miejsce

Jak się okazało, poczynione przygotowania były kluczowe dla rywalizacji w samym wyścigu. Chociaż załoga Paniki startowała z 19 pola, to udało jej się awansować na 8 lokatę w swojej kategorii.

Niestety ostateczny wynik został wypaczony przez… Błąd serwera po kilku godzinach rywalizacji.

Administracja postanowiła nie restartować wyścigu, co oznaczało, że za końcowe rezultaty zostaną przyjęte wyniki, które kierowcy uzyskali tuż przed nieoczekiwanym crashem serwera.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.