dark slayers gg

Występ DarkSlayers.gg 1 etapie Family League

DarkSlayers.gg plasuje się na 4 miejscu w rozgrywkach 1 etapu Family League.

Dywizja DarkSlayers.gg w grze League of Legends, wystąpiła w pierwszym etapie rozgrywek Family League. Zawodnicy zajęli 4 miejsce i tym sposobem zdobyli na swoje konto 50 punktów.

Trochę na temat samych rozgrywek

Sam turniej składa się z czterech etapów. Za każde zajęte miejsce zdobywa się punkty kwalifikacyjne. Po 4 turniejach, 16 najlepszych drużyn zostanie przeniesionych do Ligi pierwszej oraz drugiej – w zależności od zajętego miejsca w ogólnej klasyfikacji punktowej.

Ostatecznie w każdej z lig będzie występowało 8 zespołów. Po 14 spotkaniach zostanie wyłoniony zwycięzca Family League.

Drużyny które zajmą miejsca w przedziale od 6 do 8 w lidze pierwszej oraz w lidze drugiej – od 2 do 4, rozegrają między sobą spotkania barażowe w formule BO3.

Kiedy następny etap?

Skoro już wiemy dokładnie o co chodzi w tych etapach, to przejdźmy do dalszej części informacji o reprezentantach Pogromców.

W sobotę DarkSlayers.gg rozegra drugie kwalifikacje. Niestety nie mamy pojęcia, czy będziemy mogli zobaczyć transmisję live z tych zmagań.

Poniżej przedstawiamy skład dywizji League of Legends, który reprezentuje barwy DarkSlayers.gg w zmaganiach organizowanych przez Family League.

Skład DarkSlayers.gg League of Legends:

  • Darek Jah123456 Zemanek (Top)
  • Leon NeXtQ Chmielniak (Jungler )
  • Kuba ATlon Kudłacz (Mid)
  • Fabian ShadoR8 Hereda (Adc)
  • Robert Pazdikson Ratusiński (Kapitan, Support)

Źródło: DarkSlayers.gg


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.