panica.gaming

Wyniki Panica.Gaming w wirtualnym Rajdzie Rzeszowskim

Panica.Gaming ukończyła kolejny z wirtualnych rajdów – tym razem był to Rajd Rzeszowski.

Dywizja rajdowa reprezentująca barwy Panica.Gaming, zakończyła swoje zmagania w wirtualnym Rajdzie Rzeszowskim. Co ciekawe, był to też debiut zespołu w Wirtualnym Rajdowym Pucharze Polski.

Wyniki dywizji rajdowej w Rajdzie Rzeszowskim

Krzysiek Dej prowadzący Lancera EVO IX grupy N jako jedyny ze składu ukończył rajd, nie korzystając z systemu SupeRally. ajął ostatecznie miejsce 37 na 108 kierowców w klasyfikacji generalnej i 13/26 w klasie RC2.

Jadący w tej samej klasie Mateusz Prokopik (Skodą Fabią R5) skarżył się na problemy z układem chłodzenia w samochodzie. W wyniku tego problemu musiał jechać wolniejszym tempem. Rajd ukończył na 78 pozycji i 21 w swojej klasie.

Na 60 pozycji zameldował się Dariusz Nowak w Renault Clio I 16S Williams, przy czym klasie samochodów historycznych, zajął 7 miejsce na 16 możliwych. Otrzymał za to 6 punktów w mistrzostwach tej klasy.

Bartosz Walewski – kierowca Renault Clio IV R3T, zajął 72 miejsce i 13/20 w klasie RC3.

Mateusz Malinowski podjął rękawice w klasie starych samochodów klasy WRC, co nie wyszło mu na dobre. Wylądował przez to dopiero na 82 miejscu w tabeli i 15 – przedostatnim w swojej klasie.

Wyniki drużynowe

Jako zespół Panica uplasowała się na piątym miejscu (w rywalizacji brało udział dziesięć zespołów) i zdobyła 20 punktów do klasyfikacji zespołowej.

Źródło: Panica.Gaming

Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.