panica gaming

Wyniki Panica.Gaming w VTCC 2020

Panica.Gaming wzięła udział w rozgrywkach VRC.ONE VTCC 2020.

Dywizja Simracing Panica.Gaming w ostatnim czasie brała udział w wyścigu organizowanym przez Virtual Racing Community w ramach VTCC 2020.

Różne oblicza rywalizacji

Kierowcy jak i fani organizacji, mogą mieć mieszane odczucia co do wyników. Kamil ISR Śmieja zdobył czwarte i piąte miejsce, natomiast trzeciego wyścigu nie ukończył bo… Został skasowany.

O wiele gorzej poradził sobie drugi z kierowców –  Berke Gabriel Bonacina, który w pierwszym wyścigu zajął dość odległe –  jedenaste miejsce. Drugiego nie dokończył w wyniku problemów technicznych, a trzeciego -jak można się domyślić, nie pojechał.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.