panica.gaming

Wyniki Panica.Gaming w VRC 2020 – Vodafone Rally de Portugal by VirtualRally.eu

Panica.Gaming zaprezentowała wyniki swoich kierowców osiągnięte podczas VRC 2020 – Vodafone Rally de Portugal by VirtualRally.eu.

Dywizja rajdowa występująca w barwach Panica.Gaming zaliczyła ostatnio udział w #6 VRC 2020 – Vodafone Rally de Portugal by VirtualRally.eu.

Wyniki z poszczególnych klas

W klasie RC2 Krzysiek t3ak Dej, jadący autem: Hyundai i20 R5, zajął ogólnie 57 miejsce na 229 oraz 21 na 84 w swojej klasie.

Mateusz Matthew Prokopik jadący Skodą Fabią R5 Evo zajął 81 miejsce i 30 w klasie.

Jeżeli chodzi o RC4, to Tomasz Marek jadący Fordem Fiestą Mk VIII R2 zajął 102 miejsce na 229 i 20 na 54 możliwych w swojej klasie.

Mateusz Firssen Malinowski jadący także Fordem Fiestą Mk VIII R2 zajął 176 miejsce i 37 w klasie RC4.

Punkt w klasyfikacji zespołowej

Kierowcy dzięki pokazaniu się z dobrej strony, wywalczyli dla Paniki jeden punkt, który wlicza się do klasyfikacji zespołowej.

Źródło: Panica.Gaming 


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.