panica.gaming

Wyniki Panica.Gaming w Neste Rally Finland by VirtualRally.eu

Dywizja Panica.Gaming wzięła udział w wirtualnym rajdzie Neste Rally Finland by VirtualRally.eu.

Dywizja rajdowa Panica.Gaming, wzięła ostatnio udział w ósmej rundzie VRC 2020 – Neste Rally Finland by VirtualRally.eu.

Wyniki poszczególnych kierowców

Najpierw z zawodników Paniki poradził sobie Krzysiek Dej, który wraz ze swoim Hyundaiem i20 R5 zajął: 9 miejsce w swojej klasie oraz  21 w tabeli ogólniej. Wynik ten dał mu tez 2 punkty w klasyfikacji VRC2.

Mateusz Prokopik jadący Fabią R5 miał na trasie małe problemy techniczne, które ostatecznie pozwoliły mu zająć: 20 miejsce w swojej klasie oraz 89 w klasyfikacji ogólnej.

Trzeci z kierowców – Dariusz Nowak, jadąc w Renault Clio I generacji w specyfikacji grupy A zajął 17 miejsce w klasie samochodów historycznych oraz 89 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Ostatni z reprezentantów Paniki – Mateusz Malinowski zakończył zmagania na 28 pozycji w klasie VRC4 oraz 160 w klasyfikacji ogólnej.

Ostateczne wyniki

Panica.Gaming zdobyła 8 punktów w klasyfikacji  zespołowej, dzięki czemu zanotowała awans na 35 miejsce wśród 69 ekip.

Ostateczne wyniki #8 VRC 2020 – Neste Rally Finland by VirtualRally.eu:

  • Wystartowało: 168
  • W klasie VRC2: 60
  • W klasie VRC4: 30
  • W klasie VRC Historic: 29

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.