wolfteamguys

Wyniki dywizji Wolfteamguys w turniejach

Wolfteamguys z wynikami dwóch dywizji w Gamers Cup oraz WolfCup.

Wolfteamguys podzieliło się ze swoimi fanami informacją o wynikach dwóch drużyn CS:GO odpowiednio w Gamers Cup oraz WolfCup.

Pozytywny dzień?

Najpierw swój pojedynek rozegrała główna dywizja Wilków – przeciwko ekipie Rezity w turnieju Gamers Cup. Pokonali ich gładko wynikiem 16:4.

Akademia z 2 wygranymi

Następnie akademia Wolfteamguys przystąpiła do swojego pierwszego meczu w WolfCup przeciwko zespołowi Happy Pear. Akademia nie pozostała dłużna swoim kolegom z głównego składu i również wygrała mecz wynikiem 16:12.

Co ciekawe kolejne spotkanie także wpadło na ich konto. Wszystko dlatego, że pojedynek z RedMoon Gaming wygrali walkowerem z powodu rozpadu tej drużyny.

Źródło: Wolfteamguys


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.