wszechocean

WszechOcean z porażką w finale High CUP

WszechOcean przegrywa w finale turnieju CS:GO High CUP.

We wtorek WszechOcean przystąpił do finałowego spotkania w turnieju High CUP przeciwko Vesa Team. Mecz był rozgrywany w systemie BO3, a samo spotkanie było streamowane na platformie YouTube.

Marzenia o triumfie

Wybrane mapy na ten pojedynek to: Inferno, Nuke oraz Mirage. Pierwsza lokacja na której przyszło się zmierzyć Ośmiornicom, było Inferno.

Mecz nie był jednostronny, lecz ostatecznie czegoś zabrakło graczom WszechOceanu, przez co przegrali tę mapę wynikiem 16:12.

Druga mapa

Następnie potyczka przeniosła się na Nuke. Dla Vesa Team była to szansa na triumf, a dla Ośmiornic – próba naprawienia błędów z pierwszej mapy i dalsza szansa na wygraną.

Niestety i na tej mapie zespołowi WszechOceanu nie udało się wygrać. Przegrał ją wynikiem 16:10, co oznaczało, że drużyna musiała zadowolić się drugim miejscem.

Skład WszechOcean CS:GO:

MVP Turnieju

Na fanpage High Cup pojawił się link, w którym jest możliwość zagłosowania na zawodnika turnieju. Jednym z nominowanych jest gracz WszechOceanu – KAP FLY.

Źródło: WszechOcean


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.