wszechocean news

WszechOcean w półfinale High CUP

WszechOcean awansuje do półfinału rozgrywek High CUP.

We wtorek zawodnicy WszechOceanu przystąpili do ćwierćfinałowego spotkania przeciwko Spoons E-Sport w  High CUP. Mecz był transmitowany na platformie YouTube.

Walka o półfinał

Mecz był rozgrywany w systemie BO3. Pierwsza mapa na której spotkali się obaj przeciwnicy, to Mirage. Zakończyła się ona zwycięstwem 16:7 dla WszechOceanu.

Dopełnić formalności wystarczyło na Inferno. I tutaj Ośmiornice oczywiście nie zawiodły. Gracze WszechOceanu wygrali mapę takim samym wynikiem – czyli 16:7 i tym sposobem zameldowali się w półfinale rozgrywek High CUP.

Skład WszechOcean CS:GO:

Kto w półfinale?

Na chwile obecną nie jest znany jeszcze rywal półfinałowego spotkania WszechOceanu. Zapewne będą one również streamowane na tym samym kanale co wcześniej.

Źródło: WszechOcean


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.