wszechocean news

WszechOcean w finale High CUP

WszechOcean awansuje do finału turnieju CS:GO High CUP.

WszechOcean ma powody do dumy. W środę zawodnicy Ośmiornic przystąpili do półfinałowego spotkania High CUP, w którym zmierzyli się z ekipą Full Focus.

Przebieg spotkania

Mecz był rozgrywany w systemie BO3. Nie będziemy was oszukiwali i powiemy to wprost – WszechOcean wręcz zmiażdżył swoich rywali.

Zawodnicy Oceanicznych bez wątpienia pokazali, że to im należy się miejsce w finale. Pierwszą mapę WszechOcean wygrał wynikiem 16:0, a drugą 16:2. Przeciwnik mógł jedynie przyglądać się poczynaniom swojego rywala na obu mapach.

Skład WszechOcean CS:GO:

Kto w finale?

Finał odbędzie się przeciwko zwycięskiej drużynie z drugiej pary półfinałowej: Vesa Team vs HighPing.

Pozostaje nam teraz tylko czekać na ostatniego już rywala WszechOceanu w tym turnieju. Data spotkania finałowego na obecną chwilę nie jest jeszcze znana.

Źródło: WszechOcean


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.