wszechocean news

WszechOcean bez dywizji CS:GO

WszechOcean traci dywizję CS:GO oraz otwiera rekrutację.

WszechOcean poinformował swoich fanów o zakończeniu współpracy z dotychczasowym składem dywizji CS:GO.

Koniec pewnego etapu

Formacja funkcjonowała w ramach WszechOceanu nieprzerwanie od sześciu miesięcy. Nadszedł jednak ten moment, kiedy organizacja musiała podjąć trudną decyzję o zaprzestaniu dalszego wspierania tej drużyny.

Z zespołem pożegnali się chociażby tacy zawodnicy jak MdiZox oraz Zychu, którzy byli w tym zespole od początku jego istnienia.

Osiągnięcia byłego już składu WszechOceanu w grze CS:GO:

Co dalej z dywizją?

WszechOcean bez chwili namysłu postanowił wznowić rekrutację do głównego składu. Warunkiem bardzo ważnym dla organizacji jest znalezienie już pełnej – zgranej se sobą piątki.

Dokładne wymagania odnośnie zawodników nie zostały jednak ujawnione. Jeśli któraś z drużyn jest zainteresowana tą ofertą, to powinna napisać na fanpage organizacji – wysyłając oczywiście wiadomość prywatną.

Źródło: WszechOcean


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.