wolfteamguys

Wolfteamguys z wynikami swoich zespołów w turniejach

Wolfteamguys z wynikami dywizji w dwóch turniejach CS:GO.

Dywizje Wolfteamguys rozpoczęły swoje oficjalne spotkania w turniejach CS:GO w 2021 roku. Poniżej prezentujemy kilka wyników tych zmagań.

Dobre spotkania w WolfCup

Główna ekipa wilków rozegrała mecz w ramach WolfCup na mapie Mirage przeciwko zespołowi Rampage Esports CLUB Red. Wygrali go 16:12, a zawodnikiem meczu został LosMichaloss.

Następnie ekipa Black zmierzyła się z Vexon.GG. Mecz był dość jednostronny i zakończył się wynikiem 16:0.

Inny turniej – więcej kłopotów?

Dywizja Black przeniosła się następnie na turniej Divers League, gdzie zagrała z zespołem Misielubisie. Spotkanie zostało rozegrane w trybie BO3. Na pierwszej mapie – Inferno, po dużych męczarniach, Wilki wygrały wynikiem 16:14.

Po emocjonującej pierwsze mapie, drugą był Overpass. Tutaj jednak już w pełni Wolfteamguys Black kontrolowało mapę. Efektem było zwycięstwo wynikiem 16:8.  Zawodnikami meczu zostali Michał gucioN Gutkowski oraz Kacper _BloodSword_ Czekaj.

Źródło: Wolfteamguys


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.