wolfteamguys

Wolfteamguys z wynikami NewToxic Cup oraz zmianami w akademii

Wolfteamguys przegrywa dwa spotkania w NewToxic Cup oraz zapowiada zmiany w akademii.

Wolfteamguys rozegrało kilka dni temu dwa mecze w rozgrywkach CS:GO NewToxic Cup. Jak poradziły sobie oba zespoły?

Kto podołał, a kto zawiódł?

Obydwie dywizje przystąpiły do spotkań w tym samym turnieju, czyli NewToxic Cup. Główna dywizja Wilków zmierzyła się z zespołem Siciarius, z którą wygrała po dość wyrównanym meczu.

Tego co zrobiła główna dywizja, nie zdołała powtórzyć akademia Wolfteamguys. Ich przeciwnikiem był zespól Bravage e-Sport, który pokonał Wilki wynikiem 16:2.

Zmiany w akademii

Po kolejnym nieudanym spotkaniu akademii,  nastąpił czas zmian. Ze składem pożegnała się dwójka zawodników: Stary oraz Neksu.

Jednocześnie organizacja znalazła już zastępstwo przynajmniej za jednego z wyżej wymienionych zawodników. Jest nim Łukasz Grrubby Łukaszyk.

Wolfteamguys Academy CS:GO:

  • Grrubby
  • XerDes
  • Shaman
  • Jeager
  • GumsON 

Źródło: Wolfteamguys


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.