wolfteamguys

Wolfteamguys z przerwą do końca października

Wolfteamguys postanawia zrobić sobie przerwę od prowadzenia organizacji.

Wolfteamguys w ostatnim czasie było mało aktywne w swoich mediach społecznościowych. Jak się okazało – brak nowych postów od sierpnia nie był przypadkiem.

Powody zawieszenia?

Cisza została przerwana w sobotę, kiedy to na fanpage’u organizacji, pojawiła się informacja o przerwie w działaniu Wolfteamguys. Powodem jest brak czasu ze strony właściciela, który w ostatnim czasie musiał zajmować się prowadzeniem całego projektu.

Przerwa do końca października?

Dodatkowo z informacji, które możemy znaleźć w komentarzach pod postem, wynika, że wraz z zawieszeniem organizacji z jej szeregów odeszła dywizja Black. Zespół Green został natomiast rozwiązany.

Jaka przyszłość czeka Wolfteamguys? Dowiemy się zapewne za około miesiąc. Na koniec października – początek listopada, zaplanowana jest reaktywacja. Nie jest ona jednak w 100% pewna. Wszystko zależy od decyzji właściciela organizacji.

Źródło: Wolfteamguys


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.