wolfteamguys

Wolfteamguys z nowymi zmianami w dywizjach

Wolfteamguys dokonuje kolejnych zmian w obu dywizjach CS:GO.

Wolfteamguys  zaczyna powoli przyzwyczajać swoich fanów do cyklicznych roszad w dywizjach CS:GO. I tym razem nie obyło się bez nich. Organizacja na swoim fanpage’u poinformowała, o kolejnych przeprowadzonych zmianach w obu składach.

Zmiana w głównej dywizji

Z głównej dywizji Wilków odszedł jeden gracz – mowa tutaj o Filipie Verity Kaczmarku. Organizacja nie szukała jednak zbyt długo jego następcy. Na jego miejsce – niemal błyskawicznie, wszedł do podstawowego line-upu, Sebastian Nestor540 Ożarowski.

Wczesne wakacje w akademii

Nie obyło się również bez komplikacji w akademii Wolfteamguys. Łukasz Grrubby Łukaszyk postanowił zrobić sobie kilkumiesięczna przerwę z powodu… Niesprawnego sprzętu do grania.

Tym razem Wilki nie zamierzały oszczędzać i w jego miejsce do drużyny przychodzi aż trójka nowych zawodników. Są nimi: Dominik MejbiGOD Komaras, Kamil Luckydexiis Górnik oraz Patryk Skryty Jóźwiak.

Źródło: Wolfteamguys


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.