wolfteamguys

Wolfteamguys z nowymi wynikami oraz zmianami

Wolfteamguys przedstawiło kilka informacji na temat udziału ich dywizji w turniejach. Pojawiły się także zmiany w składzie CS:GO.

Dwie dywizje Wolfteamguys rozegrały swoje spotkania w ramach turnieju The Gamers Cup oraz w rozgrywkach organizowanych przez SiciariuS First. Oprócz turniejów, nie zabrakło informacji o dalszej przyszłości graczy CS:GO.

Wyjście z grupy w The Gamers Cup

Główna dywizja WolfTeamGuys  rozegrała swój mecz przeciwko Ice Wings Esports… Na tej wiadomości kończą się dalsze informacje odnośnie spotkania, ponieważ ich rywal oddał mecz walkowerem.

Dywizja Black zagrała przeciwko drużynie GEMIR. Ostatecznie po dość jednostronnym pojedynku, to ekipa wilków wygrała je wynikiem 16:4. Tym sposobem, obydwie dywizje wychodzą z grupy.

Kolejny turniej – kolejna wygrana?

Tego samego dnia, główna dywizja Wolfteamguys przystąpiła do kolejnego turnieju, którego organizatorem jest SiciariuS First.

Tym razem szczęście nie było po ich stronie. Mecz przeciwko Darkness, zakończyło się na korzyść rywali wynikiem 19:17. Wolfteamguys pozostał teraz mecz o trzecie miejsce.

Czas na zmiany

Po tych spotkaniach, nadszedł czas zmian w dywizjach CS:GO. Z drużyną pożegnały się trzy osoby. W ich miejsce przyszła nowa czwórka graczy.

Byli zawodnicy Wolfteamguys:

  • Łukasz Maro Wołyniak
  • Adrian Graba Grabka
  • Hubert Hub1x Poteraj

Nowi zawodnicy Wolfteamguys:

  • Kacper Kapi_Happy Szeląg
  • Daniel Dani3l3k Cieśla
  • Dawid ACE Padzik
  • Maks Makoool Hadała

Ciąg dalszy zmian?

Oprócz zmian w dywizjach CS:GO, do organizacji doszła nowa osoba w roli redaktora. Wspomniane obowiązki będzie od teraz pełnił Mateusz Kl4ma Klaman.

Nie jest to jednak koniec roszad, które dotknęły także osoby zarządzające drużynami. Nowym menadżerem dywizji CS:GO został Tomek Szkup.

Źródło: Wolfteamguys


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.