wolfteamguys

Wolfteamguys z nowymi wynikami oraz zawodnikiem

Wolfteamguys przedstawia nowe wyniki w Dream Cup oraz WolfCup. Pojawia się także nowa twarz w zespole.

Wolfteamguys rozgrywa kolejne spotkania w turniejach CS:GO. Poniżej kolejna porcja wyników z ubiegłego tygodnia.

Deklasacja rywala

Najpierw weźmiemy pod lupę główną dywizję Wolfteamguys, która rozegrała swój mecz w Dream Cup.
Przeciwnikiem był zespół Magic Bots i w zasadzie na tym moglibyśmy zakończyć tę informację. Ekipa Wilków wygrała całe spotkanie wynikiem 16:0.

Oraz przegrana

‘Następne akademia Wolfteamguys przystąpiła do swojego spotkania w WolfCup, przeciwko drużynie Harvest Esports. Niestety tym razem drużynie nie dopisało szczęście. Przegrała swój mecz wynikiem 16:7.

Zmiany w zespołach

Nie obyło się także bez zmian. Kolejną osobą, która zawitała do głównego zespołu Wilków, okazał się Dominik MejbiGOD Komaras.

Również akademia pozyskała nowego reprezentanta. “Nowego” tylko na papierze, ponieważ dotychczas występował w podstawowym składzie. Od teraz Dawid dawidoss Klag będzie rozgrywał spotkania w barwach drugiego zespołu.

Źródło: Wolfteamguys


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.