wolfteamguys

Wolfteamguys z nową akademią

Wolfteamguys zaprezentowało nowy skład akademii CS:GO.

Od dłuższego czasu jesteśmy przyzwyczajeni do zmian, jakie odbywają się w dywizjach Wolfteamguys. Tym razem padło na akademię.

Zmiany w akademii

Z akademią CS:GO Wilków pożegnała się dwójka zawodników: shaman oraz xerdess. Luckydexiis został natomiast oddelegowany do nowego projektu, o którym jeszcze nic nie wiemy.

W międzyczasie luki w akademii CS:GO zostały wypełnione przez nowych zawodników, którzy oficjalnie zostali zaprezentowani na fanpage’u Wolfteamguys.

Skład Wolfteamguys Academy CS:GO:

Kolejne spotkania

Obie działające dywizje wzięły udział w WolfCup. Główny zespół zmierzył się z zespołem TurmenGaming. Przeciwnicy Wilków po złamaniu kilku zasad w regulaminie, zostali ukarani walkowerem.

Źródło: Wolfteamguys


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.