wolfteamguys

Wolfteamguys z garścią informacji odnośnie składów CS:GO

Wolfteamguys przedstawia kilka istotnych informacji o składach CS:GO.

Wolfteamguys w sobotni wieczór postanowiło przedstawić nam kilka informacji na temat ich drużyn w grze CS:GO.

WolfCup – łatwa wygrana

Spotkanie w ramach WolfCup miało zostać rozegrane przeciwko GMouses E-sport, lecz ostatecznie pojedynek nie odbył się i wilki wygrały ten mecz walkowerem.

The Gamers Cup – bolesna porażka oraz odejście zawodnika

Druga ekipa wilków, czyli Black również rozegrała swój mecz w ramach turnieju The Gamers Cup przeciwko Dark-Site.

Tym razem szczęście nie dopisało zawodnikom Wolfteamguys. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 po dość srogich laniu ze strony rywali.

Roszady w drużynie

To jednak nie koniec złych informacji związanych z czarną dywizją wilków. Organizacja poinformowała, że zostaną przeprowadzę zmiany w tym składzie.

Pierwszą ofiarą czystki padł Матеуш Hsik садовски, który pożegnał się z zespołem.

Ktoś odchodzi, a ktoś przychodzi

Również w głównym składzie Wolfteamguys zostały przeprowadzone zmiany. Tym razem nikt nie odszedł, ale do składu dołączył trzeci rezerwowy gracz. Został nim Stanisław stachv Zabłocki.

Powodem dołączenia do teamu już trzeciego gracza w roli rezerwowego, jest brak czasu jednego z głównych zawodników z powodu pracy. Wilki zabezpieczają się więc w razie większych problemów ze skompletowaniem podstawowego składu.

Źródło: Wolfteamguys


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.