wolfteamguys

Wolfteamguys z awansem do finału Rektion Cup

Wolfteamguys po dyskwalifikacji rywali, awansuje do finału Rektion Cup.

Wolfteamguys dość nieoczekiwanie poinformowało swoich fanów o zmianie decyzji organizatorów rozgrywek Rektion Cup i awansie do finału turnieju.

Przypomnienie wydarzeń

W czwartek organizacja poinformowała na swoim fanpage’u o przegraniu półfinałowego starcia w Rektion Cup. Ich rywalem była wtedy drużyna TheAgresive, która w bezpośrednim starciu okazała się lepsza.

Nieoczekiwany zwrot wydarzeń

Kiedy już fanom pozostało czekać na mecz o najniższe miejsce na podium, Wilki w niedzielne popołudnie poinformowały o zmianie planów, które wynikały z decyzji administracji turnieju.

Mimo iż rywale wygrali z Wolfteamguys wynikiem 2:0, to admini po obejrzeniu dem ze spotkań, podjęli decyzję o zdyskwalifikowaniu TheAgresive z turnieju.

Finał jednak dla Wilków?

Powodem tej decyzji było niekulturalne zachowanie Agresywnych w postaci wyzwisk kierowanych w stronę swoich rywali.

W ten sposób Wilki rozegrają swoje finałowe starcie w turnieju o pierwsze miejsce, a nie o trzecie. W chwili publikacji newsa, nie mamy jeszcze informacji odnośnie dokładnego terminu rozegrania tego meczu.

Źródło: Wolfteamguys


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.