wolfteamguys

Wolfteamguys z 3 miejscem w turnieju SiciariuS First

Wolfteamguys zajmuje trzecie miejsce w turnieju SiciariuS First oraz informuje o pożegnaniu się z zawodnikiem.

Wolfteamguys w czwartek rozegrało swój ostatni mecz w ramach turnieju organizowanego przez Siciarius Team.

Najniższe podium

Ich rywalem była drużyna, która organizowała rozgrywki, czyli SiciariuS Team. Spotkanie zostało rozegrane na mapie Mirage.

Wilki przez cały mecz konsekwentnie realizowały swoje zadania. Zaowocowało to w miarę gładką wygraną wynikiem 16:7.

Tym sposobem Wolfteamguys zajmuje najniższe możliwie miejsce na podium w turnieju SiciariuS First. Jako ciekawostkę należy dodać, że MVP spotkania o trzecie miejsce został Ex1k28.

Radość przerwana odejściem

Z pewnością zawodnicy cieszyli się z zajęcia trzeciego miejsca, ale dzień ten nie był aż tak kolorowy jak mogłoby się wydawać. Wszystko przez odejście z Wolfteamguys jednego z podstawowych graczy.

Wspomnianym zawodnikiem był Kacper Koper Łuszkiewicz. W jego miejsce do zespołu wskoczył nowy nabytej Wilków – Adrian Graba Grabka.

Źródło: Wolfteamguys


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.