wolfteamguys

Wolfteamguys wygrywa 2 spotkania w The Gamers Cup

Wolfteamguys wygrywa 2 mecze w The Gamers Cup oraz zmienia jednego gracza.

Wolfteamguys podczas ostatniego weekendu przystąpiło do dwóch spotkań w ramach turnieju The Gamers Cup. W międzyczasie doszło także do jednej zmiany w składzie zespołu CS:GO.

Dwa zwycięstwa i udany weekend

Pierwszym rywalem wilków była drużyna Dark team, z którą wygrali wynikiem 16:8 na mapie Train. Następnie mieli przystąpić do spotkania z Apicard Gaming, lecz zawodnicy tej organizacji oddali mecz walkowerem.

Kolejne zmiany

Co prawda Wilki mogą cieszyć się z dwóch wygranych spotkań, ale w międzyczasie doszło także do roszady w składzie dywizji CS:GO. Tym razem z zespołu odszedł DaglasS1. W jego miejsce do składu dołączył Tomek S1rius Szkup.

Źródło: Wolfteamguys


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.