wolfteamguys

Wolfteamguys wychodzi z grupy w SiciariuS First

Wolfteamguys zajmuje 2 miejsce grupie podczas SiciariuS First.

Dywizja CS:GO Wolfteamguys zajęła drugie miejsce w swojej grupie, dzięki czemu wywalczyła awans do kolejnej fazy turnieju od SiciariuS First.

Wygrany drugi mecz

W swoim drugim spotkaniu Wolfteamguys pokonało zespół AveengaruS. Rezultat końcowy to bardzo przekonujący wynik w postaci 16:5.

I pierwsza przegrana

Niestety żadna passa nie trwa wiecznie. W swoim trzecim spotkaniu Wilki zmierzyły się z zespołem Darkness, który ostatecznie okazał się lepszy. Wynik końcowy to 28:25 na korzyść przeciwnika.

Mimo porażki, zawodnicy Wolfteamguys zajęli bardzo dobre drugie miejsce, które także było premiowane awansem do fazy play-off.

Źródło: Wolfteamguys


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.