wolfteamguys

Wolfteamguys przegrywa półfinał The Gamers Cup

Wolfteamguys przegrywa w półfinale rozgrywek The Gamers Cup.

Wolfteamguys po wcześniej wywalczonym awansie do dalszej fazy rozgrywek The Gamers Cup, przegrywa swoje spotkanie półfinałowe.

Szczęście nie dopisuje

Ekipę Wilków dzielił już tylko jeden mecz, od zagrania w finale rozgrywek The Gamers Cup. Zespołem, który stał na przeszkodzie Wolfteamguys w osiągnięciu tego celu, była ekipa Bravage e-sport.

Spotkanie zostało rozegrane w trybie BO3. Rywale od samego początku stale przeważali i kontrolowali wynik meczu na obu mapach. O ile na pierwszej – Trainie, mecz był wyrównany i zakończył się wynikiem 19:17, tak na Mirage’u to Bravage było lepiej dysponowane i wygrało go wynikiem 16:12.

To już jest koniec?

Mimo odpadnięcia w półfinale, Wilki mają do rozegrania jeszcze mecz o trzecie miejsce. W momencie pisania tego newsa, przeciwnicy WTG nie są jeszcze jednak znani.

Źródło: Wolfteamguys


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.