wolfteamguys

Wolfteamguys Academy triumfatorem 1 edycji Hydra Cup

Wolfteamguys Academy wygrywa swoje finałowe starcie w Hydra Cup. Nastąpiły także zmiany w zespole.

Akademia Wolfteamguys w ostatni piątek rozegrała swój ostatni, a zarazem najważniejszy mecz w Hydra Cup – czyli mecz finałowy.

Zły start

Ostatnim rywalem na drodze Wilków była organizacja Viling Esport. Pojedynek rozpoczął się na Inferno, które po wielkich męczarniach obu ekip, zakończyło się wygraną Viling wynikiem 16:14.

Przebudzenie

Będąc jedną mapę w plecy, Wilki rozpoczęły drugą – Vertigo. Tutaj jednak okazali się bezlitośni dla swoich rywali i dosłownie – roznieśli ich, wygrywając wynikiem 16:0.

Comeback is real

Po świetnej poprzedniej lokacji pozostał decider, czyli Dust 2. Tutaj również akademia poradziła sobie znakomicie i wygrała rezultatem 16:7.

Zawodnikami meczu zostali Michał gucioN Gutkowski oraz Kacper  _BloodSword_  Czekaj.

Zmiany w zespole

Mimo wcześniejszej radości z wygrania turnieju, pojawiła się informacja o zmianie zawodnika we wspomnianym zespole. Ze składem pożegnał się Michał CopyPaste Kąsek, a w jego miejsce wskoczył Bartek Barti Staciwa.

Co dalej z akademią?

Najwidoczniej w organizacji zapadła decyzja o tym, by skład akademii zaczął występować w oficjalnych spotkaniach jako dywizja Black. Od teraz zwycięzcy Hydra Cup są więc prawowitymi zawodnikami Wolfteamguys.

Wolfteamguys Black CS:GO:

  • Damian Gumson Marcisz
  • Michał gucioN Gutkowski
  • Kacper _BloodSword_ Czekaj
  • Bartek Barti Staciwa
  • Alan CZORNIK Makowski
  • Sebastian Morro Dyrek (rezerwa)
  • Piotr PjoterQ Adamczyk (rezerwa)

Jeszcze jakieś zmiany?

To jednak nie koniec roszad w Wolfteamguys. Oprócz zmian w samej drużynie Wilków, nowym vCEO został ich obecny zawodnik –  Bartek Barti Staciwa.

Źródło: Wolfteamguys


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.