wizards e-sport news

Wizards e-Sport z obszernymi roszadami w organizacji

Wizards e-Sport ogłosił zmiany w dywizjach CS:GO oraz w zarządzie organizacji.

Wizards e-Sport na swoim profilu Facebookowym, zaprezentował dość obszerne podsumowanie najnowszych zmian w organizacji.

Pożegnanie CEO Wizards e-Sport

Organizacja poinformowała o pożegnaniu się ze swoim dotychczasowym CEO oraz redaktorem. Niestety nie poznaliśmy dokładnych powodów zakończenia współpracy pomiędzy obiema stronami. Sam zarząd Wizards postanowił nie rozpisywać się na ten temat.

Odejście dywizji

Dywizja Blue po miesiącu działania, oficjalnie kończy współpracę z Czarodziejami. Decyzja ta powoduje, że wspomniany zespół zakończył swój dział w Młodej Lidze i ElectronicTournament.

Były skład Wizards e-Sport Blue:

Kłopotów ciąg dalszy

Problemy dywizji Blue okazały się dopiero początkiem roszad. Okazało się, że z dywizji White odeszła połowa składu i w najbliższym czasie będzie on budowany praktycznie na nowo. Pierwsze ruchy w tym kierunku zostały już wykonane. Z rezerw do podstawowego składu drużyny White wskoczył gracz o nicku: Króliczek995.

Awans Black

W związku z rozpadem dywizji Blue, wewnętrzny awans zanotowała ekipa Black, która od teraz będzie pełniła funkcję głównej drużyny CS:GO w organizacji.

Źródło: Wizards e-Sport


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.