syclik

Witamy na nowej stronie Syclik Esports

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie Syclik Esports – amatorskiej organizacji, której głównym celem jest tworzenie i promowanie nowych zespołów esportowych. Z racji iż jest to pierwszy news na tej stronie, wypadałoby wyjaśni wszystkim z jakiego powodu zdecydowaliśmy się na postawienie własnej strony oraz dlaczego tak długo to trwało?

W ostatnim czasie dużo działo się w Syclik od strony organizacyjnej. Zmiana dotychczasowego właściciela, stopniowe planowanie dalszej drogi rozwoju projektu oraz praca nad nową stroną, to tylko kilka z elementów, które będą powoli wdrażane w najbliższych miesiącach, a które należało bardzo dokładnie przeanalizować pod kątem chociażby użyteczności dla potencjalnych klientów. Czy wszystkie te rzeczy się sprawdzą? Mamy nadzieję, że tak, jednak dużo w tej kwestii będzie zależało także od was – naszych dotychczasowych fanów. To do was skierowana będzie większość naszych inicjatyw.

Stworzenie, a następnie wypromowanie strony Syclik Esports, od samego początku stanowiło nasz priorytet na rok 2017. Nie zamierzamy was okłamywać – nie wprowadzimy żadnej rewolucji w kwestii prowadzenia stron internetowych, nie tworzymy kolejnego super portalu z newsami. Chcemy jednak, żeby ten serwis stał się dla was miejscem, w którym każdy z was będzie mógł zacząć, a następnie kontynuować swoją przygodę z esportem.

Jeżeli więc jesteście zainteresowani tym, jak cały projekt będzie ewoluował w najbliższych: dniach, tygodniach, miesiącach, to zapraszamy was do cyklicznego odwiedzania naszej strony. Będziemy tutaj zamieszczać wszystkie najnowsze informacje z działań Syclików.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.