white warriors

White Warriors poszukuje ludzi na nowe stanowiska

White Warriors rozpoczyna poszukiwania osób, które chciałyby pomóc przy rozwijaniu organizacji.

White Warriors oraz Fire E-Sport poszukuje nowych twarzy do organizacji. Dlaczego jednak wymieniliśmy oba te projekty? Ponieważ ich właścicielem jest jedna i ta sama osoba. Skoro już wyjaśniliśmy sobię tę kwestię, to pora przejść do rekrutacji.

Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska:

  • Grafik
  • Redaktor
  • Menedżer

Wymagania wobec kandydatów

Od kandydatów wymagane jest posiadanie doświadczenia w pełnieniu wyżej wymienionej, interesującej was roli. Ważnym czynnikiem jest także posiadanie: chęci do pracy i dużej ilości wolnego czasu.

Jak się zgłosić?

Jeżeli chcesz się rozwijać i nie boisz się nowych wyzwań, wystarczy że zgłosisz się w wiadomości prywatnej na fanpage White Warriors lub Fire E-Sport. Tam poznasz dalsze szczegóły dotyczące procesu rekrutacji.

Źródło: White Warriors, Fire E-Esport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.