team von

VoN League Season 1 od Team VoN

Team VoN zakończył planowanie nowego turnieju i przeszedł do działania! Od dziś ruszają zapisy do VoN League Season 1.

Team VoN poinformował dziś o otwarciu zapisów do VoN League Season 1. Przedstawiono dokładny plan turnieju wraz z datami oraz z godzinami kolejnych faz rozgrywek. Na ten moment wszystko wydaje się być dopięte na ostatni guzik i zapewne wszyscy liczą na to, że faktycznie tak będzie. Właściciele vongg nadal czekają na wszelakie propozycje sponsoringu, żeby powiększyć pulę nagród. Turniej będzie rozgrywany online w lekko przerobionym formacie szwajcarskim, który jest raczej lubiany przez graczy. Należy więc wygrać trzy mecze, żeby zająć miejsce w fazie play-off, bądź też przegrać trzy spotkania, by pożegnać się z rozgrywkami.

Zapisy

Zapisy otwarte są od 23.07.2018 od godziny 12:00 do 03.08.2018 do godziny 20:00. Po zapisaniu swojej drużyny należy wpłacić wpisowe w wysokości 30zł przelewem bankowym. Koniec przyjmowania wpisowych nastąpi 04.08.2018 o 23:59. Dane do przelewu jak i link do zapisów podane są na fanpage’u organizatorów. Liczba slotów w turnieju jest ograniczona do 16 miejsc.

Nagrody

Na ten moment pula nagród wynosi 350 zł, lecz jeśli pojawią się kolejne oferty sponsoringu, to zapewne się zwiększy. Nagroda dla MVP jest również przewidziana, ale nie znamy metod ani narzędzi, jakimi zawodnik będzie wybierany.

Nagrody VoN League Season 1:

  1. 200zł + Pamiątkowy pucharek
  2. 100zł
  3. 50zł

Zawodnik wybrany najlepszym graczem turnieju otrzyma również dodatkowe 50 złotych. Losowanie grup odbędzie się 05.08.2018 o 20:00, a sam start turnieju przewidziany jest na 06.08.2018 na godzinę 12:00.

Źródło: Team VoN


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.