vinictiv

VinictiV z 2 miejscem w KDG CUP

VinictiV zajmuje drugie miejsce w KDG CUP. Dywizja rozpoczęła także przygotowania do Sky Gaming Tournament. 

Zespół CS:GO reprezentujący barwy VinictiV zajął drugie miejsce w lidze organizowanej przez KDG CUP. Drużyna uległa tylko formacji Telter Team, która to ostatecznie zajęła najwyższą pozycję na podium całych rozgrywek.

Kwalifikacje do akademii

W międzyczasie rozpoczęły się mecze kwalifikacyjne do akademii. 27 sierpnia organizacja ma oficjalnie przedstawić nowy skład drużyny CS:GO academy.

Nadchodzące turnieje

Bieżące zmagania to jedno. Co innego nadchodzące turnieje CS:GO – jak np. Sky Gaming Tournament 2.0. Zespół VinictiV rozegra swój pierwszy mecz w tych rozgrywkach już 29 sierpnia. Obecnie zawodnicy skupiają się na treningach.

Występy dywizji LoL-a

Powody do zadowolenia mogą mieć także gracze dywizji League of Legends. Zespół popularnego LoL-a zajął miejsce w przedziale od trzeciego do czwartego w jednym z turniejów online.

Źródło: VinictiV


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.