vinictiv

VinictiV poszukuje zawodnika

VinictiV ogłosił nabór do swojej akademii CS:GO na pozycję entry fraggera.

VinictiV tydzień temu ogłosił skład nowej akademii. Teraz dowiadujemy się o naborze do niej. Na chwilę obecną nie wiemy kto odszedł, bądź kto został wyrzucony z drużyny. Nie znamy także powodów, dla których doszło do zmiany.

Jak się zgłosić?

W każdym razie rekrutacja trwa i pozostaje nam mieć nadzieję, że po skompletowaniu składu, wytrzyma on więcej niż tydzień. Trochę jednak chyba się za dużo rozpisaliśmy. Zapewne chcecie poznać wymagania, jakie VinictiV stawia wobec kandydatów?

Wymagania do VinictiV Academy CS:GO:

  • Poziom Faceit: minimum 4
  • Liczba godzin: minimum 1000
  • Punktualność
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność gry na pozycji entry fraggera

Wszyscy zainteresowani, którzy spełniają powyższe wymagania, proszeni są o wysłanie wiadomości prywatnej do kapitana drużyny.

Źródło: VinictiV


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.