vinictiv

VinictiV otwiera rekrutację

VinictiV postanowiło otworzyć rekrutację na poszczególne stanowiska w organizacji.

VinictiV poinformowało swoich fanów o otworzeniu rekrutacji na kilka interesujących stanowisk związanych z funkcjonowaniem organizacji.

Poszczególne rekrutacje

Pierwsza propozycja dotyczy gry Counter-Strike: Global Offensive. VinictiV potrzebny jest trener – zarówno do głównego składu, jak i do akademii.

Następna rekrutacja jest związana z League of Legends. Organizacja poszukuje piątki zawodników wraz z trenerem i menedżerem. Gracze ci domyślnie, mają utworzyć nową dywizję LoL-a.

Jak się zgłosić?

Jeśli jesteś zainteresowany przynajmniej jedną posadą, która została wymieniona powyżej, wystarczy, że wyślesz wiadomość prywatną na fanpage VinictiV.

Źródło: VinictiV


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.