Vesa Team z nowym składem CS:GO

Vesa Team ogłosił pozyskanie nowych zawodników do swojej dywizji CS:GO.

Vesa Team, który ostatnio pozostawał bez dywizji Counter-Strike: Global Offensive, ogłosił koniec rozbratu z tym tytułem. Jednocześnie Vesa zapowiada, że informacja o pozyskaniu nowego zespołu CS:GO, to dopiero początek ogłoszeń i już niedługo rozpoczną się np. testy do drugiego składu.

Nowe twarze, ale z osiągnięciami

Nowych graczy możemy kojarzyć z rywalizacji w różnych turniejach, ale najbardziej powinniśmy ich pamiętać z ostatniego sukcesu, jakim był awans do ESEA Intermediate. Nowa ekipa Vesa Team zakończyła poprzedni sezon ESEA Open z bilansem 9-7, co pozwoliło jej zawalczyć o przejście na wyższy poziom ligowy.

Skład Vesa Team CS:GO:

  • Mateusz Diego Łuczak
  • Jacek Monczysty Mączka
  • Andrzej QLY Raczkowiak
  • Jakub Lucky Żurek
  • Łukasz SpeeQ Król

Organizacja zapewnia, że ich głównym celem jest sama topka polskiego rankingu drużyn tworzonego przez portal Cybersport.pl. Czy uda jej się osiągnąć ten cel? Zobaczymy za jakiś czas.

Źródło: Vesa Team


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.